CVS: $2.17 Pepsi 12-packs with sale and printable coupon!

NEVER MISS A HOT DEAL! SUBSCRIBE TO OUR DAILY EMAIL NEWSLETTER!

diet-pepsi-12-packsMake sure you grab your Pepsi 12-pack printable coupon. This week CVS has them on sale 3/$8. There is no advertised single item price, so I am pretty sure they will ring up $2.67 each if you just buy two. Here’s the link to your coupon and scenario:

$1/2 Pepsi Product 12 oz 12-pack cans or 7.5 oz 8-pack mini cans printable coupons (preclipped)

At CVS through 7/30:
BUY TWO PEPSI 12-PACKS, on sale 3/$8 ($5.34 for two)
Use one $1/2 Pepsi Product 12 oz 12-pack cans or 7.5 oz 8-pack mini cans printable coupons (preclipped)
NET PRICE FOR ALL: $4.34 (or $2.17 each!)


OUR TOP PICKS (UPDATED 10/18/17):
-$3/1 Persil Liquid Laundry Detergent printable coupon ***NO SIZE RESTRICTIONS*** = $0.24 (or MONEYMAKER) at CVS starting 10/22!
-New $0.75/1 Land O Lakes Butter Tub printable coupon
-Vital Nutrients Class Action Settlement: $30 and No Proof Needed!
-CVS: Print for $0.99 Purex Detergent starting 10/22
-RARE Reset Nivea Printable Coupons ($3/2 Body Wash & $2/2 Shave)
-RESET: Awesome $3/2 Eucerin Body Product printable coupon
-THREE New & Extremely Rare Pepsi printable coupons (HURRY!)
-FREE 14-Day Sample of L'Oreal Revitalift Moisturizer
-FREE $3 Visa Digital Gift Card when you join ShopTracker


GET CONNECTED WITH COUPONAHOLIC:
-SUBSCRIBE to our Daily Email Newsletter <==THE BEST WAY
-FOLLOW us on Instagram <==SECOND BEST WAY
-LIKE the Couponaholic .NET Facebook Page
-JOIN the I am a Couponaholic! Facebook Group
-FOLLOW CouponaholicNet on Twitter
-FOLLOW CouponaholicNet on Pinterest

Comments

  1. You gave a CVS pepsi senerio that doesn’t work out. CVS is now charging more per item if you do not get the number they have on sale (i.e. 3 for $8-each is not 1/3 of $8). I do not know if it is that way in all states, but it is in southern Florida & south New Jersey. Sometimes the amount can be significantly higher

    • Steve Pinski says:

      The ad says 3/$8 with no price for one. The items that are different prices are advertised like $3.49 or 3/$8, which isn’t the case here. It should ring up as I wrote it.